Червоні точки на тілі можуть бути симптомами різних захворювань


У багатьох людей з'являються невеликі червоні точки на тілі і, враховуючи, що це досить поширене і безболісне явище, вони не викликають зазвичай занепокоєння. І абсолютно марно.

Хоча найчастіше самі червоні точки на тілі не є самостійним захворюванням, їх поява

свідчить про різні порушення в роботі органів. Це може бути, так званий, синдром Тужіліна , Що свідчить про порушення в роботі підшлункової залози, гемангіоми - доброякісні новоутворення, геморагічна пурпура.

Конкретну причину може назвати тільки лікар. А визначити, до якого фахівця потрібно звернутися, вам допоможе дерматолог.

Найчастіше наявність червоних точок по тілу викликано алергією. Якщо ви можете встановити закономірність їх появи то скоріше за все ви також знайдете алерген який їх викликає.

Різні венеричні захворювання можуть викликати червоні плями на тілі . Приміром сифілітична висипка може здатися вам червоними плямами. Якщо плями по тілу з'явилися протягом однієї-шести тижнів з моменту сумнівного статевого акту. То скоріше за все вам потрібно звернутися до лікаря венеролога.

Червоні плями можуть бути викликані локальним роздратуванням. Незручною одягом або контактом з рослиною. Не кажучи вже про укуси тварин.

Наша шкіра це відображення нашого внутрішнього стану тіла і навіть морального настрою, індикатор внутрішнього здоров'я. І хоча іноді здається що проблеми з шкірою не значні. Але найчастіше за нею ховаються ті проблеми які поки просто ховаються.
Головна » Медицина та здоров"я » Червоні точки на тілі можуть бути симптомами різних захворювань